Gabriela Munzarová

Blog

Erotika do parlamentu? - Uvolněte se, prosím!

Pokud jste v polovině května sledovali oblíbený pořad České televize Uvolněte se, prosím, určitě se vám líbily vtipné dialogy Jana Krause s moderátorkou zpráv ČT Ivetou Toušlovou a mimem Borisem Hybnerem. To, co následovalo při návštěvě třetího hosta, pražské Divadlo Ponec (odkud pořad ČT vysílá) doposud nezažilo. „Dalším hostem je slečna Gabriela Munzarová," stačil říci Jan Kraus. Na rudý samet pohovky se vzápětí usadila Gabriela Munzarová, miss NEI Reportu 2007.

Ve slušivé minisukni a s korunkou miss na hlavě čelila náporu otázek protřelého herce a moderátora, aby vzápětí vše úsměvně sklouzlo k její kandidatuře na funkci poslankyně Poslanecké sněmovny ČR. Jan Kraus byl opravdu hodně zvídavý - pořad jste možná sami viděli, slečna nejen, že v každé odpovědi jmenovala předsedu NEI pana Richarda Knota, ale přinesla i trochu vzruchu do předvolební rétoriky. Diváci v divadle i u televizorů se bavili náramně a největší úspěch následoval poté, co se misska převlékla (lépe řečeno svlékla) do stranického stejnokroje.

Kraus s Hybnerem v mžiku nahotu Gabriely zakryli ručníkem, ale i ten jim na chvíli sklouzl a ukázal opravdové půvaby missky NEI Reportu (ještě, že se vysílalo po 22. hodině...).

Uvolnění proto určitě nastalo nejen před televizory, ale i po skončení natáčení, kdy nám Jan Kraus s Gabrielou ochotně zapózovali za asistence produkce ČT s Borisem Hybnerem, na dalším snímku je Gabriela Munzarová s Richardem Knotem těsně po vyhlášení Miss NEI Reportu 2007 v pražském Mánesu.

Text a foto MIROSLAV MALEC