Gabriela Munzarová

Blog

Gabriela Munzarová

Finalistka Miss Maxim 2007 z Česka

Gabriela Munzarová je 24letá modelka z Prahy.

Tohle o ní napsali naši britští kolegové:

Říci, že Gabriela je dokonalá esence pravé východoevropské krásy, by bylo hrubé podcenění skutečnosti. Ty štíhlé křivky a nádherně vymodelované lícní kosti – jen jsme je uviděli, začali jsme skákat nadšením jako děti, když na Štědrý večer poprvé spatří vánoční stromek. Jestli přemýšlíte o tom vypravit se do Prahy a potkat tady Gábinu, tak si pamatujte, že má nejradši večeři při svíčkách a vůbec takovou tu romantiku ze staré školy. A když se vám podaří začít ji líbat na krku, vyvolá to u ní divoký záchvat nevýslovné vášně!

Ještě že jsme Češi a máme to k ní blíž.

Pokud jste v polovině května sledovali oblíbený pořad České televize Uvolněte se, prosím, určitě se vám líbily vtipné dialogy Jana Krause s moderátorkou zpráv ČT Ivetou Toušlovou a mimem Borisem Hybnerem. To, co následovalo při návštěvě třetího hosta, pražské Divadlo Ponec (odkud pořad ČT vysílá) doposud nezažilo. „Dalším hostem je slečna Gabriela Munzarová," stačil říci Jan Kraus. Na rudý samet pohovky se vzápětí usadila Gabriela Munzarová, miss NEI Reportu 2007.

Ve slušivé minisukni a s korunkou miss na hlavě čelila náporu otázek protřelého herce a moderátora, aby vzápětí vše úsměvně sklouzlo k její kandidatuře na funkci poslankyně Poslanecké sněmovny ČR. Jan Kraus byl opravdu hodně zvídavý - pořad jste možná sami viděli, slečna nejen, že v každé odpovědi jmenovala předsedu NEI pana Richarda Knota, ale přinesla i trochu vzruchu do předvolební rétoriky. Diváci v divadle i u televizorů se bavili náramně a největší úspěch následoval poté, co se misska převlékla (lépe řečeno svlékla) do stranického stejnokroje.

Kraus s Hybnerem v mžiku nahotu Gabriely zakryli ručníkem, ale i ten jim na chvíli sklouzl a ukázal opravdové půvaby missky NEI Reportu (ještě, že se vysílalo po 22. hodině...).

Uvolnění proto určitě nastalo nejen před televizory, ale i po skončení natáčení, kdy nám Jan Kraus s Gabrielou ochotně zapózovali za asistence produkce ČT s Borisem Hybnerem, na dalším snímku je Gabriela Munzarová s Richardem Knotem těsně po vyhlášení Miss NEI Reportu 2007 v pražském Mánesu.

Text a foto MIROSLAV MALEC